destek grupları

destek 

- İade Koşulları

İade Koşulları

İade hakkı kullanımı

 

Teslim almış olduğunuz ürünü/siparişi beğenmemeniz durumunda veya beklentinizi karşılamadıysa cayma hakkınızı kullanarak 14 gün içerisinde ürünü/siparişi eksiksiz tam olarak size gönderildiği gibi kutusunda ve kargoda zarar görmeyecek şekilde korunaklı bir şekilde orjinal fatura nüshasıyla birlikte faturada yazan adresimize anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile gönderebilirsiniz. Eğer faturanız kurum adına düzenlenmiş ise 'İADE FATURASI' düzenleyerek ürün/sipariş ile birlikte göndermeniz gerekir.

 

İadenizin onaylanması ve ücret iadesi

 

İade etmiş olduğunuz ürün/sipariş sorunsuz (tahrip edilmemiş, kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış olmalı) bir şekilde bize ulaştığında siparişiniz iptal edilecek ve ürün/sipariş bedeli kartınıza iade edilecektir. İade bedelinin kartınıza yansıması hemen olmayabilir, yansıma süresi bankalar arası işlemlerden dolayı 1-20 gün arasında değişebilir. Taksitli olarak yapmış olduğunuz siparişin iadesi kartınıza taksitli olarak yansıyabilir bu süreç genel bir uygulama olup prozenis.com'un herhangi bir müdahalede bulunma hakkı bulunmamaktadır. Havale ile yapmış olduğunuz alışverişin iadesi en geç 2 gün içinde banka hesabımıza havale/eft yapılacaktır.

 

Cayma hakkı dışındaki iade işlemleri

 

Cayma hakkınız olan 14(ondört) günlük süreyi aşmanız durumunda ürünü kullanmamış iseniz veya kusurlu olduğunu düşünüyorsanız telefon veya e-mail yoluyla bizimle iletişime geçiniz. İade konusunda size yardımcı olunacaktır. 

 
 
Cayma hakkının kullanılamayacağı ürünler/durumlar
 
- Alıcının isteğiyle  kişiye  özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler,
- Niteliği itibarıyla geri gönderilmeye elverişli olmayan ürünler (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)
- Alıcı tarafından açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.), basılı ürünler (Kitap, dergi vb.), yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri,
- Çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
- Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (Külçe, Ziynet Altın ve Gümüş kategorisindeki tüm ürünler vb.)
- Tatil kategorisinden satın alınan otel, yurt içi/yurt dışı turlar, gezi ve uçak bileti gibi ürün ve hizmetler.  
 

Değiştirme şartları

 

prozenis.com alışveriş sitemizden satın almış olduğunuz ürünü başka bir ürün ile değiştirmek istiyorsanız, bize değişim talebinizi telefon veya e-mail yoluyla bildiriniz. Değişim talebinizin onaylanması durumunda ürünü faturasıyla birlikte kargoda taşınma sırasında zarar görmeyecek şekilde koruma önlemi alarak anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile gönderiniz. Ürün sorunsuz bir şekilde bize ulaştığında değişim talebiniz gerçekleştirilecektir.

 

sosyal ağlarda bizi takip edin
2013 ® Tüm hakları saklıdır. Prosis Tekstil Matbaa Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.